Mapa webu

Šťastná BerjankaAktalizace: 09-06-12

Aktuality 2018

Aktuality 2018 / Aktuality 2017 / Aktuality 2016 / Aktuality 2015 / Aktuality 2014 / Aktuality 2013 / Aktuality 2012 / Aktuality 2011 / Aktuality 2010 / Aktuality 2009 / Aktuality 2008 /


Bárbí slaví 28.12. svoje 3. narozeniny.


Podzim

S podzimem k nám přijel aplí kluk Bax z Odtockého dvora. Strávil 2,5 roku v útulku a teď bude bydlet jen u nás. Je hodný, mazlivý, ale je nebezpečný pro všechna další zvířátka kromě pejsků. Proto musí být na procházkách na vodítku. A jsme tu zase čtyři aplíci. Občas si ale od něj potřebujeme odpočinout, tak jedeme na výlet sami. Třeba do Kutné Hory.

 

Léto

Letošní bylo opět horké. Takže jsme vstávali za svítání, abychom se mohli proběhat a během dne jsme mívali jasný cíl-vodu a koupání.

 

Květen

Alexandra Šťastná Berjanka 13.5.2005 - 26.5.2018
Odešla dnes za duhový most a běhá po nebeských pláních..


Barunka oslavila 9. narozeniny. Stále si myslí, že je aplík. Skáče, štěká a trhá matrace.


13.5.2018

Vikinka dnes oslavila 13 let!
Přeji ti zdraví, zdraví a zase zdraví! Rychle ty roky utekly.....zážitky s tebou mi nikdy nevymizí z paměti. Dodnes vidím jak jsme tenkrát na podzim přijeli do kempu u moře, kde jsme spolu byli půl roku předtím na jaře. Po dlouhých hodinách jízdy v autě jsi vystoupila, rozhlédla jsi se, zazářily ti oči nadšením, zaštěkala jsi a tryskem jsi uháněla k moři. Musela jsem všeho nechat a jít s Besinkou a Fíruškou za tebou. Plavala jsi ve vlnách šťastná jako n ikdy dř ív. Esence čiré radosti. I dnes ti září oči, když vymyslím nějakou hru, na kterou stačíš - třeba hledání piškotů nebo chytání pulleru.


Duben

Výpravy do České Kanady na skály a pak koncem měsíce nastalo léto :-)

   

Březen

Velká aplí výprava na rozhlednu Špulka ve Středních Čechách


Únor

Bydlíme téměř v České Kanadě a je tu tolik krásných míst. Třeba rozhledna u Jakuba a Ďábloova prdel. :-)

<
< <
< <
 

Únor

Žandě je dnes 9 let. Blázínek náš největší ... Hodně zdraví, Žaný


Život jde dál ve třech. Smutek zaháníme výlety a touláním se po místech, která viděly i Bes a Phira.


Zafira from Balihara ranch - Besinka 12.1.2002 - 1.1.2018

Prvního ledna jsme vždycky jezdívali na výlet.
Letos jsem odjela já na ten nejdelší z možných výletů.
Bylo mi tu s "těma mejma" celých 16 let moc dobře. Vládnoucí žezlo jsem bez obav předala Bárbí, je z ní skvělý ochránce
i šéf a jsem na svoji vnučku hrdá.
Já teď běhám jak o závod na bílé pláni spolu s mým druhem Aranem, oba si užíváme volnosti a určitě vás neudiví, že máme obrovskou smečku, která nás bezmezně poslouchá.
S láskou Vaše Besi.

Besinko, zemřela jsi doma stářím v moji náruči. Ještě na podzim jsi naháněla beránky z pastvy do stání ve stodole. Měli jsme s tebou krásné Vánoce. Do konce roku jsme si povídaly beze slov a ty jsi si stále hrála s pískáčkama nebo s lítajícím talířem. I když jsi již nemohla běhat, chtěla jsi, abych ti ho házela a chytala jsi ho vleže. Vzpomínaly jsme spolu na uplynulých 16 let - s nikým to již nikdy nebude jako s tebou. Byla jsi první a jedinečná. Každá hluboká vzpomínka na tebe i na Phirušku mi vždy přinese slzy do očí. Chybíte mi.
 


Webmaster: FotoOndra